Kontakt

JAANUS MÄNNIK
Tegevjuht, juhatuse liige

JAANUS MÄNNIK

Jaanusel on laiapõhjaline ehitusvaldkonna kogemus. Pea 20 aasta jooksul on ammutatud teadmisi ning antud oma panus arhitektuuribüroos KOKO arhitektid, ehitusettevõttes Nordecon ja Rae omavalitsuses. On olnud au ja võimalus juhtida tunnustatud objektide projekteerimist (Lennusadam, Paks Margareeta, Tervishoiumuuseum, Maarjamäe loss, Suurgildi hoone, Nuku muuseumi, Estonia spa, Balti Jaama Turg jpt) ning anda oma panus Rae valla alanud kümnendi arengukavale.

SANDER TREIJAR
Projektijuht, juhatuse liige

SANDER TREIJAR

Sandrit iseloomustab avatus ja töötahe. Lisaks projektijuhtimisele ning 3D-visualiseeringute ja BIM-projektide loomisele töötab Sander ka arhitektina. Kümne aasta jooksul on ta oma panuse andnud mitmete auhinnatud tööde valmimisse. Just mitmekülgne kogemustepagas võimaldab Sandril läheneda igale väljakutsele unikaalse ja innovaatilise nurga alt.

Sander omab diplomeeritud ehitusinseneri 7. taseme ja volitatud arhitekti 7. taseme kutsetunnistusi.

Olete teretulnud meie avarasse kontorisse. Asume südalinnas Kalasadama, Kalaranna ja Rumbi tänavate ristumisalas oleva büroohoone 3. korrusel. Meie külastajatele on kolm tasuta parkimiskohta hoone ees.