Ettevõttest

AS Nord Projekt on ratsionaalsus, loovus ja kvaliteet.

XXI sajandi projekteerimisbüroona pakume me interdistsiplinaarseid lahendusi, mis katavad kogu tööprotsessi, esimesest ideest paberil kuni linnapildis kõrguva valmis hooneni.

Pea kolmekümneaastase töökogemuse ja kuuteistkümnest tippspetsialistist koosneva meeskonna korrutisena on meie käe alt välja tulnud mitmed tänases linnapildis tooni andvad hooned. Nende seas on nii avalikus kasutuses olevaid ehitisi (nt. KUMU hoone, Saku Suurhall ja Audentese Spordihall) kui ka ärihooneid (Rocca al Mare keskus, Maxima logistikakeskus, Strand hotell) ja elamuid (Suur-Jõekalda ja Padriku elurajoonid). Samuti on Nord Projektil laialdane kogemus modernsete autokeskuste rajamisel.

Sama laiahaardeline ja mitmekülgne nagu on meie klientuur, oleme ka me ise. Nord Projekti tegevus katab neli suuremat valdkonda: peaprojekteerimine-projektijuhtimine, arhitektuur, konstruktsioonid ja tugevvoolupaigaldised. Samuti on tegevusaastate jooksul välja kujunenud tihe ja laiahaardeline koostöövõrgustik erinevate partnerfirmadega. Meie missiooniks on algusest peale olnud klientidele võimalikult mugava kõik-ühes lahenduse pakkumine ning innovaatilise ja jätkusuutliku linnakeskkonna kujundamine.

Pikaajaline töökogemus Eestis ja lähiriikides lubab meil kinnitada: me leiame vastused just Teie küsimustele.